Streszczenia Szczegółowe Popularnych Lektur Szkolnych od Gimnazjum do Liceum

Szybkie wybieranie streszczeń:   Dyskusje na forum:

Pierwszy post

Witam i zapraszam wszystkich do dyskusji na naszym forum...

Tags:
Optics for foreign cars.

Optics for foreign cars. Ñêà÷àòü íîâèíêè êèíî. íîâèíêè êèíî [url=http://vipkinostar.ru]íîâèíêè êèíî[/url] http://vipkinostar.ru - íîâèíêè êèíî ôèëüì on-line [url=http://vipkinostar.ru]ôèëüì on-line[/url] http://vipkinostar.ru - ôèëüì on-line ñêà÷àòü àâàòàð [url=http://vipkinostar.ru]ñêà÷àòü àâàòàð[/url] http://vipkinostar.ru - ñêà÷àòü àâàòàð íîâûå ôèëüìû [url=http://vipkinostar.ru]íîâûå ôèëüìû[/url] http://vipkinostar.ru - íîâûå ôèëüìû ñêà÷àòü ôèëüìû [url=http://vipkinostar.ru]ñêà÷àòü ôèëüìû[/url] http://vipkinostar.ru - ñêà÷àòü ôèëüìû family services [url=http://javva.h16.ru]family services[/url] http://javva.h16.ru - family services family porn [url=http://edmal.rack111.com]family porn[/url] http://edmal.rack111.com - family porn

Anonymous, śr., 12/23/2009 - 18:17
cały czas aktualne - nie

cały czas aktualne - nie jest to wypłacanie pieniędzy - a raczej doładowywanie komórki ze względu, że taka forma jest łatwiejsza i szybsza w dystrybucji - telefon posiada większość osób, konto w banku nie każdy. Doładowania są udzielane w ramach wynagrodzenia osobą o najwyższej liczbie punktów na koniec miesiąca - tzn. osobie, która ma najwięcej punktów w ostatnim miesiącu i zdobyła odpowiednio 70 lub 100 punktów.

Pod tym linkiem znajduje się więcej szczegółów:
http://lektury.crib.pl/konkurs-nagrody-za-punkty.html

admin, ndz., 12/28/2008 - 13:02
Witam... :D Mam pytanie jak

Witam... :D

Mam pytanie jak to jest z tymi punktami? i z tym wypłacaniem pieniędzy? Dalej akutalne ? na jakiej zasadzie to działa?

DamianossD, ndz., 12/28/2008 - 09:54
Ok powyżej opisałem w

Ok powyżej opisałem w komentarzu jak działa system nagradzania użytkowników za dodawanie wypracowań. Tzn. polega ono na doładowaniu konta kwotą do 50 zł dla osoby, która zebrała największą liczbę punktów. Chcielibyśmy zauważyć również, że istnieje możliwość pisania streszczeń lektur szkolnych na zamówienie.
Pisanie streszczeń na zamówienie polaga na tym, że my zlecamy napisanie streszczenia autorskiego o określonej długości następnie podpisujemy z autorem streszczenia umowę o przekazaniu praw autorskich do dystrybucji tekstu i kilka formalnych szczegółów.
Płacimy od 10-20 zł za strone a4 streszczenia. czyli np. jak streszczenie ma 20 stron można otrzymac około 300 zł - nawet 400 zł w zależności od streszczanej lektury. >>Więcej szczegółów pod mailem: 24sell@gmail.com

admin, pon., 12/29/2008 - 09:36
pierwsza testowa odpowiedź

pierwsza testowa odpowiedź na forum

admin, wt., 10/14/2008 - 20:04

Najnowsze odcinki wideokursu angielskiego na YoutubeWypracowania Użytkowników